Witamy Was.

W związku pandemią wirusa SARS-CoV-2 jesteśmy zmuszeni przenieść tegoroczną edycję Klasyku Beskidzkiego. Nie chcemy nawet tłumaczyć dlaczego tak, a nie inaczej. Powiedzmy sobie szczerze, fakt czy Klasyk się odbędzie czy nie, nie powinien być teraz zbyt istotny dla nikogo z nas. Nowym terminem jest 24 maja (zaktualizowany Regulamin). My z naszej strony ruszamy z przygotowaniami od początku kwietnia, ale jeśli sytuacja w kraju nie będzie się poprawiać do połowy kwietnia to zawody przeniesiemy na okres lipiec-sierpień lub zupełnie odwołamy.

Wpisowe, które już opłaciliście możecie pozostawić na nowy termin lub wysłać do nas maila z prośbą o zwrot środków. Zamówione koszulki zostaną do Was wysłane w okolicy świąt. A kolejna partia po weekendzie majowym dla osób, które złożą zamówienie po świętach.

Trzymajcie się ciepło w swoich domach i nie szalejcie z treningami. Na tegorocznej edycji Klasyku chyba nie najważniejsza będzie forma i wynik sportowy, a fakt że będziemy mieć możliwość spotkania się, zbicia piątki (albo żółwika:) ) i docenimy to co mieliśmy przez ostatnich 9 lat w każdy weekend majowy w Beskidzie Niskim.

Organizatorzy