Już za 3 dni spotkamy się w Łosiu na starcie V edycji Klasyku Beskidzkiego. Chcemy podzielić się z kolejną i ostatnią już porcją informacji. (poprzednie informacje: WWW)

1. W biurze zawodów będą obowiązywać trzy kolejki:
nr.1 – dla osób nie zapisanych przez internet,
nr.2 – osoby zapisane i nieopłacone,
nr.3 – dla zapisanych i opłaconych.

 

2. Po ustaleniach z policją udało nam się zwiększyć limit zapisów do 400 numerów.

 
3. Pakiet startowy będzie zawierał skarpetki „Klasyk Beskidzki”, wodę, którą otrzymacie na mecie, oraz obiad, kawę i herbatę w Zajeździe „Pstrąg u Eda”. Obiad otrzymujemy w zamian za zwrot numerów startowych (kto nie będzie jadł oddaje numery w biurze zawodów).
 

4. Skarpetki otrzyma każda osoba zapisana przez internet. Osobą zapisującym się w biurze zawodów skarpetek nie gwarantujemy.

 

5. Do jutra (wtorku) wydłużyliśmy możliwość zapisów internetowych wraz z opłatą 50 zł.

 

6. Biuro zawodów (38-312 Łosie, Łosie 210, Bar „Pstrąg u Eda”) posiada następujące współrzędne geograficzne:
Szerokość: 49.565254
Długość: 21.093973

 

Na znakach drogowych w pobliżu biura zawodów znajdziecie naklejki z logiem „Klasyk Beskidzki”, które ułatwią wam dojazd do biura.

 

7. W trakcie wyścigu przed każdą większą grupą kolarzy będzie jechał motocykl organizatora. Osoby znacznie odstające od pierwszej grupy (ponad 8-10km) mogą spodziewać się wyprzedzenia przez ostatni samochód policji, od tego czasu jadą według zasad ruchu drogowego.

 

8. Na trasie wyścigu wszelkie oznaczenia, informacje o niebezpiecznych miejscach, zakrętach itp. zobaczycie na asfalcie (biała farba).

 

Do zobaczenia 1 maja
Sebastian