10 dni do Klasyku. Czas podzielić się z wami najświeższymi informacjami, które pomogą wam i nam w dniu zawodów. Na chwilę obecną zapowiada się rekordowa liczba uczestników, czyli znacznie powyżej 200 osób na starcie. Jeśli bierzecie pod uwagę możliwość przyjazdu do nas, to prosimy was o zapisywanie się w panelu COMPETIT. Jeśli jesteście pewni przyjazdu, to opłaćcie start przez internet. 50 zł do wtorku, a od środy(29.04) 70 zł. Te dwie rzeczy spowodują, że biuro zawodów będzie działać o wiele szybciej.

– W biurze zawodów jak co roku będą obowiązywać 3 kolejki. Więcej o nich dowiecie się z kolejnego artykułu, który zamieścimy za tydzień.

Parking znajduje się w pobliżu biura zawodów, osoby z obsługi zawodów pokierują was na miejsce.

– Na stracie zorganizujemy sektor startowy, gdzie przed wejściem sprawdzimy waszą obecność.

– Start nastąpi o godz. 10:05 – 10:15. Nie podajemy dokładnej godz. ponieważ objazd trasy z policją przed zawodami lubi się przeciągnąć o kilka minut.

– Na trasie zawodów będą kursować dwa ambulanse, jeden za ostatnim zawodnikiem zawodów, drugi za głównym peletonem.

– Za ostatnim zawodnikiem będzie podążał samochód techniczny (biały bus), który zgarnie was z trasy podczas defektu, wypadku itp.

– Jeśli chcecie otrzymać fakturę na opłatę startową w dniu zawodów to prosimy o podesłanie danych do FV przed zawodami na maila: grupettogorlice@gmail.com
Jeśli przyniesiecie na kartce do biura zawodów dane do FV, to faktury podeślemy pocztą po zawodach.

– Istnieje możliwość wjazdu na trasę aut technicznych tylko z specjalnymi oznaczeniami, które bezpłatnie będą do odebrania w biurze zawodów. Pozostałe auta będą proszone przez policję i organizatorów o opuszczenie trasy.

– Już od czwartku (23.04) będzie możliwość odbioru numerów startowych w Ostrym Kole.

– Jeśli posiadacie konto w aplikacji INSTAGRAM to możecie wrzucać zdjęcia z trasy Klasyku, dnia zawodów lub przygotowań do Klasyku z hashtagiem #klasykbeskidzki. Zdjęcie tak oznaczone pojawią się w menu po prawej na głównej stronie oraz w GALERII.

Kolejna porcja informacji pojawi się w poniedziałek przed zawodami.

Sebastian