Od początku się na to zanosiło. Na początku pandemii mieliśmy nadzieję, że koniec maja to choć trochę realny termin na zorganizowanie Klasyku Beskidzkiego. Dziś już wiemy, że zorganizować cokolwiek nawet w czerwcu lub lipcu może być dużym problemem, więc o maju nie może być mowy.

Podjęliśmy decyzję o przełożeniu dziesiątej edycji Klasyku na rok 2021. Spotykamy się 1 maja za rok. W związku z tą zmianą mamy dla Was kilka istotnych informacji:

  • osoby które opłaciły wpisowe mogą je przenieść na Klasyk 2021. Nie trzeba nic zgłaszać, po otwarciu zapisów na Klasyk 2021 z automatu przeniesiemy wszystkie opłaty
  • mogą wykorzystać opłatę startową na udział w Piekle Południa 2020 (20 września). Po otwarciu zapisów 1 czerwca prosimy o zapisanie się na listę i wysłanie nam maila z informacją
  • mogą wysłać do nas maila z prośbą o zwrot środków (do 1 czerwca)

Tuż po świętach Raso zaczyna produkcję zamówionych przez Was koszulek i zaczynamy wysyłkę. Wzór koszulki zostaje bez zmian na rok 2021.

Mamy nadzieję, że spotkamy się wcześniej niż dopiero za rok na Klasyku. Życzymy wytrwałości i szczęścia organizatorom czerwcowych imprez takich jak Majka Days, Tatry Road Race, Podhale Tour. Z wielką chęcią pojawimy się na każdej czerwcowej imprezie w tym kraju jeśli tylko się odbędzie:)

Organizatorzy