Witamy was na nowej stronie Klasyku Beskidzkiego. Po kilku latach zmieniliśmy ją na bardziej przejrzystą. Ogarnął to sprawnie Wiktor. Znajdziecie tu wszystkie informacje o zawodach, które do tego czasu organizowaliśmy, oraz o tym co nas czeka.

W nadchodzącym sezonie 1 maja spotykamy się na V Klasyku Beskidzkim. Będziemy również kontynuować organizację Czasówek Jakich Mało (CJM). Na chwilę obecną nie wiemy czy będą to 3 czy 4 edycje, ale na pewno coś będzie się działo w tym temacie. Dokładne informacje podamy wam na przełomie lutego/marca. Chcieli byśmy również wykorzystać doświadczenia z Klasyku i zaproponować dla was coś na zakończenie sezonu. Ściganie do 2 h po górkach Beskidu Niskiego podczas pięknej polskiej jesieni może być kuszące. Co do jesiennego wyścigu to poczekamy, aż wszyscy organizatorzy odkryją karty i podadzą terminy swoich wyścigów.

Z nową stroną wystartował również profil Klasyk Beskidzki na Facebook. Zachęcamy was do zostawiania tam swoich opinii. Także pod artykułami na tej stronie możecie zostawiać komentarze.

Zmieniliśmy system zapisów na Klasyk Beskidzki. Zajmie się tym firma Competit. Zapisy ruszą 5 stycznia. Wszystko będzie prostsze i bardziej przejrzyste w porównaniu do lat poprzednich. Będą 3 opcje płatności: przelew, karta płatnicza, opłata w biurze. Przy zapisach zobaczycie również  nietypowe pytanie o rozmiar waszej stopy. Przygotowujemy dla was skarpetki kolarskie, których projektem przewodnim będzie 5-ta edycja Klasyku. W tym temacie więcej informacji w styczniu/lutym.

W końcu ogarnęliśmy temat patronów medialnych. Imprezą na froncie lokalnym zajmie się portal TerazGorlice.pl. Rowery.org będą naszym głównym partnerem w wydaniu ogólnopolskim.

Trasa wyścigu pozostaje w kształcie z tamtego roku, czyli finisz pod górę. Zmieniony lekko został regulamin. Zwróćcie uwagę na system przyznawania nagród w generalce jak i kategoriach. Więcej inwestujemy w generalkę, mniej w kategorie, ale w ogólnym rozrachunku więcej osób zostanie wyróżnionych (nagrody się nie dublują). Czekamy na wasze komentarze w tej sprawie. Przy okazji podnosimy wpisowe. Tutaj niestety wasze komentarze nic nie zmienią:) Podwyżka nie jest duża i mamy nadzieję, że zmiany, które wam zaproponujemy wynagrodzą extra 10/20 zł które w nas zainwestujecie.

Do zawodów jeszcze bardzo dużo czasu, więc krok po kroku będziemy was informować o tym co was czeka w maju.

Organizatorzy