Kolejna litera „O” jak… Okocim 0%!

2025-05-29

Długi weekend czerwcowy zapowiada się wyjątkowo upalnie – tak przynajmniej wskazują długoterminowe prognozy. Po intensywnym wysiłku należy się chwila orzeźwienia – a idealnym sposobem na to jest rozsmakowanie się w piwach bezalkoholowych Okocim 0,0%, gdzie piwny charakter spotyka się z harmonijną soczystością owoców. Podczas @klasykbeskidzki, dzięki naszemu Partnerowi – Carlsberg Polska i marce Okocim – będziecie mogli spróbować całej gamy wariantów:
  • Sycylijska Pomarańcza z Limonką
  • Mango z Marakują
  • Limonka z Miętą
  • Ciemna Wiśnia
  • Granat z Maliną
A w pakiecie startowym znajdziecie również wyjątkową nowość: Okocim Białe z Morelą 0,0% – jasne piwo bezalkoholowe o delikatnej owocowości i lekkiej, cytrusowej kwasowości. Smak nagrody po wysiłku gwarantowany. Dziękujemy za wsparcie i witamy Okocim 0% w peletonie Partnerów Klasyku Beskidzkiego!"