Niecałe 2 tygodnie i widzimy się ponownie podczas weekendu majowego!

Jak co roku chcemy wam przekazać kilka ważnych informacji, aby w dniu zawodów wam i nam działało się łatwiej.

Zawody odbędą się 3 maja (wtorek). Biuro zawodów będzie otwarte od 7:30 do 9:30, a start nastąpi o 10:30 (+/- 5 min. w zależności postanowień policji).
Zachęcamy was do zapisywania się przez panel Timedo. Każda zapisana osoba będzie szybciej obsłużona w biurze zawodów, niż osoba zapisująca się na miejscu.

W pakiecie startowym nie znajdziecie skarpet kolarskich. Postanowiliśmy przekazać pieniądze z ich produkcji (a może to być ok. 5-6tyś. zł przy pełnej liście startowej) na pomoc osobom, które dotrą z Ukrainy i będą szukały schronienia w naszym regionie. O akcji poinformujemy was po Klasyku.

W pakiecie znajdziecie: numer startowy do naklejenia na sztycy podsiodłowej, kupon na obiad po zawodach, kilka słów odprawy przedstartowej , krem od Chamois Butt’r oraz mały upominek jako pamiątkę waszej pomocy na rzecz osób potrzebujących z Ukrainy.

Na mecie o wasze nawodnienie zadba Wysowianka.

Na starcie będzie obowiązywał sektor startowy dla zawodników, którzy w 2021 r. ukończyli Klasyk Beskidzki na miejscach od 1 do 80 + 10 kobiet (open kobiet 1-10 miejsce). Sektor otworzymy o 10:10.

Szczegółowe informacje dotyczące zawodów przekażemy wam 1 maja.
Zapraszamy w najbliższą niedzielę (24 kwietnia) na objazd trasy zawodów. Startujemy o 10:00 z Gorlic (stacja Grosar), o 10:40 będziemy w Łosiu w miejscu startu wyścigu.

Organizatorzy