Wystartowały zapisy na Klasyk

2015-01-05

Zapisy na V Klasyk Beskidzki wystartowały. W tym roku przy rejestracji na zawody korzystamy z usług firmy Competit. Competit jest nowoczesnym systemem rejestracji na zawody sportowe, imprezy masowe, wydarzenia turystyczne i inne. Przechodząc na stronę Zapisów możecie sprawdzić listę startową oraz zapisać się na zawody. Przy zapisach będziemy  od was wymagali podania podstawowych danych. Dodatkowo poprosimy o wybranie rozmiaru skarpetek. Pomoże nam to zamówić odpowiednią rozmiarówkę u producenta. Wzór skarpetek opublikujemy w lutym-marcu. Po wysłaniu formularza zostaniecie poinformowani o możliwościach wniesienia opłaty startowej: - przelew zwykły - przelew prosto ze strony banku - opłata w biurze zawodów Najważniejsze informacje dotyczące zapisów: - Limit uczestników wynosi 350 osób Opłata startowa wynosi: – 50 zł brutto płatne przelewem w terminie do 27.04.2015 r. – 70 zł brutto płatne w biurze zawodów w terminie od 28.04.2015 r. Dopuszcza  się możliwość zwrotu 100% wysokości wpisowego, w przypadku poinformować organizatora e-mailem: grupettogorlice@gmail.com w terminie do 26.04.2015 do godz. 20.00 Jeśli coś będzie niejasne piszcie do nas: grupettogorlice@gmail.com lub zostawcie komentarz pod tym artykułem.

Organizatorzy