Jak już pewnie wiecie, tegoroczna edycja Klasyku odbędzie się 3 maja. Miejsce startu i mety jest od kilku lat niezmienne. Zmienia się za to trasa. Dokładne informacje na ten temat znajdziecie w dziale TRASA.

Zapisy otworzymy 5 lutego ok. godziny 20:00.  Wpisowe w tym roku podskoczy do 60/80/100 zł (w zależności kiedy opłacicie start). Podwyżka jest związana ze zmianami jakie na was czekają. Największą różnicą jaką odczujecie jest elektroniczny pomiar. Z każdym rokiem bijecie rekordy frekwencji i obawiamy się, że naszym sposobem wyłapywania was na mecie nie podołamy jeśli na starcie pojawi się ponad 300-tu kolarzy.

Co roku staraliśmy się pozostawiać wpisowe na poziomie 50 zł (dla osób zapisujących się przez internet), ale w tym roku nie dopniemy budżetu przy takiej kwocie. Mamy nadzieję, że dodatkowe 10 zł które w nas zainwestujecie przełoży się na wasze pozytywne odczucia związane z zawodami.

W pakiecie startowym dostaniecie coś związanego w wyścigiem. Prawdopodobnie będzie to bidon dedykowany pod Klasyk Beskidzki, ale tutaj jeszcze dogrywamy sprawę. Dla zwycięzców generalki wśród kobiet i mężczyzn przygotowaliśmy specjalne koszulki kolarskie od firmy Raso. Wzór koszulek będzie obowiązywał przez kolejne lata tak aby na kolejnej edycji było wiadomo kogo pilnować:)

Zostają nagrody dla trzech najszybszych zawodników z powiatu gorlickiego, nagrody finansowe w generalce, nie dublowanie się nagród z generalki z kategoriami. Wszystkie szczegóły znajdziecie w Regulaminie.

Z nadchodzącymi tygodniami na stronie będzie pojawiać się więcej informacji. Jeśli macie jakieś propozycje lub uwagi to piszcie do nas na profilu FB lub na maila.

Sebastian