Już w najbliższy czwartek (10 stycznia) o godzinie 20:00 rozpoczynamy zapisy na IX edycję Klasyku Beskidzkiego. Zapisu jak co roku będziecie mogli dokonać w panelu Timedo. Przypominamy o limicie jakim jest 500 osób opłaconych i na pewno nie możemy tego limitu przekroczyć (o czym niestety kilka osób przekonało się rok temu w biurze zawodów).

Trasa zawodów będzie pokrywała się z trasą z roku ubiegłego: klasykbeskidzki.pl/trasa. Zawody odbędą się klasycznie, czyli w weekend majowy: 1 maja (środa) o 10:30.

Zmianą w porównaniu do roku 2018 jest wzrost wpisowego:

– 80 zł brutto płatne przelewem w terminie do 7.04.2019 r.
– 100 zł brutto płatne przelewem w terminie od 8.04.2019 r. do 28.04.2019 r.
– 150 zł brutto płatne w biurze zawodów

Jest to związane z coraz większymi kosztami jakie ponosimy przy organizacji wyścigu. Budżet imprezy jest tylko w 7% finansowany ze środków publicznych i ten fakt powoduje, że to Wy jesteście naszym głównym sponsorem. W zamian za to my postaramy się, aby ta podwyżka zwróciła wam się w pakietach startowych, obsłudze wyścigu i zabezpieczeniu trasy. A przede wszystkim w nagrodach, których wartość wzrośnie w nadchodzącym sezonie.

Wiele szczegółowych informacji znajdziecie w Regulaminie. A w lutym na stronę wrzucimy kolejne informacje związane z wyścigiem.

W nadchodzącym sezonie możemy potwierdzić już daty imprez jakie zorganizujemy:

22 kwietnia – Czasówka Jakich Mało
1 maja – Klasyk Beskidzki
26 maja – #BeskidNiski2000up (ostrekolo.com.pl)
4 sierpnia – Czasówka Jakich Mało
22 września – Piekło Południa (pieklopoludnia.pl)
6 października – Rajd Beskid Niski (ostrekolo.com.pl)
17 listopada – Gorlicki Bieg Górski (bieggorski.pl)

Sebastian