Zapisy na VI Klasyk Beskidzki wystartowały równe 10 dni temu. Już niedługo zaprezentujemy projekt koszulki dla zwycięzców klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn oraz bidony, które otrzymacie w pakietach startowych.

W tym miejscu chcieli byśmy wspomnieć o firmach, które pomagają nam aby te zawody od 5 lat mogły się regularnie odbywać.

Sponsorzy:

jmp Od tego sezonu, nas organizatorów powinniście rozpoznać w dniu zawodów dużo łatwiej niż w latach ubiegłych. O nasz ubiór zadba firma JMP Sport Wear.

 

snapsport2 Najlepsze zdjęcia z Cyklokarpat, piękne zdjęcia z Gorlickiego Biegu Górskiego… a w tym roku na Klasyku. Dzięki SNAPSport dzień po zawodach będziecie mieć dostęp do profesjonalnej galerii zdjęć.

 

 

brzuski

Firma Antoniego Brzuskiego z Tarnowa od dwóch lat jest z nami. Oprócz pomocy przy organizacji Czasówek Jakich Mało w tym roku firma sponsoruje nagrody pieniężne w najmłodszej kategorii wiekowej na Klasyku.

 

Raso Koszulka dla najlepszej zawodniczki i zawodnika podczas Klasyku to zasługa firmy Raso. Producentowi odzieży kolarskiej. Od kilku lat korzystamy z ich usług i dlatego możemy z pełnym przekonaniem polecić wam Raso, jeśli w planach macie zamówienie stroju kolarskiego.

 

mack

Mack Cycling Apparel czyli producent stylowej odzieży kolarskiej. Firma już od 3 sezonów przeznacza swoje produkty dla zawodników stojących na podium w kategoriach wiekowych na Klasyku.

 

 

Shimano-logo-150A9AF9CE-seeklogo.com

Marka której przedstawiać nie musimy. Zaczynamy współpracę z firmą Shimano i powiemy na początek tylko tyle, że mamy w związku z tym kilka niespodzianek dla każdego startującego.

 

Patronat medialny:

min_22b8b8a28329

 

Magazyn Szosa. Dopiero od roku na polskim rynku, ale tytuł znany już chyba każdemu kolarzowi szosowemu.

 

roweryorg

 

Portal poświęconym kolarstwu szosowemu i dyscyplinom pokrewnym. To w nim znajdziecie wyniki, zapowiedzi, felietony poświęcone zawodom z całego świata. Tworzą go prawdziwi pasjonaci dwóch kółek.

Organizatorzy:

Od początku istnienia Klasyku Beskidzkiego jest on organizowany przez Sklep Rowerowy Ostre Koło, Klub Kolarski Grupetto Gorlice oraz Gminę Ropa.

logoPNG-transparent_CZARNE grupetto GminaRopa