Już tylko jeden etap dzieli nas od zakończenia Czasówek Jakich Mało w sezonie 2016. Po trzecim etapie w Gładyszowie wiele rzeczy w Klasyfikacji Generalnej zaczęło się wyjaśniać.

Znamy zwycięzcę klasyfikacji młodzieżowej (kat.A). Grzegorzowi Rosłońskiemu już nikt nie odbierze pierwszego miejsca. Kolejne 4 osoby walczą o dwa miejsca na podium. Kat. B (najliczniejsza kategoria) to dominacja Grzegorza Warchoła z Tarnowa. O podium powalczy piątka zawodników. W Kat. C mamy jedną zagadkę: czy Marek Skupień z Rzeszowa odeprze ataki chłopaków z Grupetto Gorlice. Do zwycięstwa wystarczy tylko/aż 3 miejsce na ostatnim etapie. Najstarsza kategoria (Kat.D) to walka Witolda Filasa z Aleksandrem Radzikiem o zwycięstwo. U pań wszystko jest już jasne 🙂

Oprócz klasyfikacji w kategoriach wiekowych prowadzimy klasyfikację ogólną (decyduje najniższa suma miejsc z 4 etapów), którą wymyślił i sponsoruje Antoni Brzuszki. Tutaj o podium walczy czwórka zawodników:
Grzegorz Warchoł: 1+1+3= 5 (suma miejsc)
Arkadiusz Gubała: 4+4+6= 14
Konrad Gąsiorowski: 3+6+7= 16
Marek Skupień: 5+12+2= 19

Klasyfikację Generalną znjadziecie tutaj: WWW

Przypominamy jakie nagrody przysługują dla was w tym sezonie:
– nagrody finansowe i wyróżnienia za kategorie wiekową po ostatniej edycji za miejsca 1-6 (1-3: 100, 50, 50 zł + dyplom, 4-6: dyplom)
– nagrody finansowe dla 3 pierwszych osób w klasyfikacji ogólnej (decyduje najniższa suma miejsc z 4 etapów): 200, 150, 100 zł

Ostatni etap odbędzie się 10 września (sobota) na trasie Sękowa – Magura Małastowska. Dokładną godzinę startu i przebieg trasy podamy za kilka dni.

Organizatorzy