Niecały miesiąc i widzimy się dokładnie tam gdzie od 2011r. widzieliśmy się co weekend majowy:)

Pandemia prawdopodobnie nie odpuści i musicie być przygotowani na to, że wiele obostrzeń które obowiązują teraz (właściwie to ich brak) może się zmienić początkiem sierpnia. Będziemy was informować na bieżąco. Jak co roku chcemy wam przekazać kilka ważnych informacji, aby w dniu zawodów wam i nam działało się łatwiej.

Zawody odbędą się 8 sierpnia (niedziela). Biuro będzie otwarte od 7:30 do 9:30, a start nastąpi o 10:30 (+/- 5 min. w zależności postanowień policji).

Zachęcamy was do zapisywania się przez panel Timedo. Każda zapisana osoba będzie szybciej obsłużona w biurze zawodów, niż osoba zapisująca się na miejscu. Opłaty startowe:
– 100 zł brutto płatne przelewem w terminie do 01.08.2021 r.
– 150 zł brutto płatne w biurze zawodów

Na chwilę obecną (16 lipca) 220 osób opłaciło swój udział w zawodach (limit uczestników to 350).

W pakiecie startowym znajdziecie skarpetki kolarskie zaprojektowane specjalnie na X edycję Klasyku przez firmę Atout. Będzie tam również: numer startowy do naklejenia na sztycy podsiodłowej, kupon na obiad po zawodach, kilka słów odprawy przedstartowej oraz krem od Chamois Butt’r.

Na mecie o wasze nawodnienie zadba Wysowianka.

Na starcie będzie obowiązywał sektor startowy dla zawodników, którzy w 2019 r. ukończyli Klasyk Beskidzki na miejscach od 1 do 80 + 10 kobiet (open kobiet 1-10 miejsce). Sektor otworzymy o 10:10.

Nowością którą narzuciła nam obecna sytuacja na świecie jest prośba do was o zapoznanie się z regulacjami COVID-19! oraz wydrukowanie i podpisanie KARTY ZDROWIA i OŚWIADCZENIA. Z tą kartą musicie pojawić się w biurze zawodów.

Wspólnie z firmą Solektro przygotowaliśmy małą niespodziankę dla wszystkich zawodników/czek którzy na mecie Klasyku pojawią się w naszych koszulkach wydanych z okazji 10-tej edycji Klasyku: INSTAGRAM. Po przekroczeniu linii mety dowiecie się o co chodzi:)
Szczegółowe informacje dotyczące zawodów przekażemy wam tydzień przed zawodami.

Organizatorzy