51 kolarzy na drugim etapie Czasówki Jakich Mało to rekord frekwencji w naszej krótkiej przygodzie z czasówkami.

Czwartkową rozgrywkę na trasie Klimkówka – Uście Gorlickie – Klimkówka najszybciej pokonał Rafał Sadowy z Nowego Sącza, który wykręcił średnią 40 km/h. Na potwierdzenie, że Nowy Sącz jeźdźcami na czas stoi drugi miejsce zgarnął Andrzej Jarosz. Podium uzupełnił Arek GudzNKK-IGLOO- JMP.RACE

Pełne wyniki i galerie znajdziecie tutaj: WWW

Swoje wyniki kilka minut po przekroczeniu mety zawsze możecie sprawdzić na tej stronie: Czasówka prawie na żywo

Przypominamy, że oprócz klasyfikacji w kategoriach wiekowych (3 najlepsze starty każdego zawodnika), którą prowadzimy co roku dodaliśmy klasyfikację generalną tylko dla kolarzy którzy ukończą 4 edycje.

Zmieniliśmy również terminy nadchodzących dwóch etapów:
3 etap: 9 sierpnia Gładyszów – Uście Gorlickie – Gładyszów
4 etap: 13 września Sękowa – Magura Małastowska

Dziękujemy wszystkim za przybycie i do zobaczenia w sierpniu.

P.S Jako organizatorzy mamy do was wielką prośbę o nie gromadzenie się w grupach 20-30 osobowych w miejscu startu i mety. Oprócz tego, że przeszkadza to zawodnikom w starcie i finiszu, to my mamy problem aby zobaczyć kiedy zawodnik przekracza linię mety. Co najważniejsze to auta jadące po trasie czasówki muszą hamować aby wyminąć taką grupę i powoduje to zagrożenie dla zawodników znajdujących się jeszcze na trasie.

Druga sprawa to wiadomość chyba nie dla wszystkich znana. Zawody odbywają się w ruchu otwartym, a większość z was zachowuje się jak by cała droga należała do nich. Kilka razy samochody w ostatniej chwili wymijały was ponieważ przyszedł wam do głowy pomysł zawracania na środku drogi bez oglądnięcia się przez ramię.

Przyjąć do wiadomości i nie komentować 🙂