Klasyk Beskidzki

X edycja Klasyku przełożona na 2021!

Od początku się na to zanosiło. Na początku pandemii mieliśmy nadzieję, że koniec maja to choć trochę realny termin na zorganizowanie Klasyku Beskidzkiego. Dziś już wiemy, że zorganizować cokolwiek nawet w czerwcu lub lipcu może być dużym problemem, więc o maju nie może być mowy.

Podjęliśmy decyzję o przełożeniu dziesiątej edycji Klasyku na rok 2021. Spotykamy się 1 maja za rok. W związku z tą zmianą mamy dla Was kilka istotnych informacji:

  • osoby które opłaciły wpisowe mogą je przenieść na Klasyk 2021. Nie trzeba nic zgłaszać, po otwarciu zapisów na Klasyk 2021 z automatu przeniesiemy wszystkie opłaty
  • mogą wykorzystać opłatę startową na udział w Piekle Południa 2020 (20 września). Po otwarciu zapisów 1 czerwca prosimy o zapisanie się na listę i wysłanie nam maila z informacją
  • mogą wysłać do nas maila z prośbą o zwrot środków (do 1 czerwca)

Tuż po świętach Raso zaczyna produkcję zamówionych przez Was koszulek i zaczynamy wysyłkę. Wzór koszulki zostaje bez zmian na rok 2021.

Mamy nadzieję, że spotkamy się wcześniej niż dopiero za rok na Klasyku. Życzymy wytrwałości i szczęścia organizatorom czerwcowych imprez takich jak Majka Days, Tatry Road Race, Podhale Tour. Z wielką chęcią pojawimy się na każdej czerwcowej imprezie w tym kraju jeśli tylko się odbędzie:)

Organizatorzy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *