Klasyk Beskidzki

Startują zapisy na Klasyk Beskidzki 2020

Już dziś (20 stycznia) o godzinie 20:00 rozpoczynamy zapisy na X edycję Klasyku Beskidzkiego. Zgłoszenia jak co roku będziecie mogli dokonać w panelu Timedo. Przypominamy o limicie na liście startowej jakim jest 500 osób opłaconych.
Przy zapisach będziecie mieć możliwość zakupu w przedsprzedaży koszulki kolarskiej (259 zł) wydanej przez firmę Raso z okazji 10-tej edycji Klasyku.
Koszulki zostaną wysłane do zainteresowanych tuż po Świętach Wielkanocnych. W dniu zawodów będziecie mieć możliwość zakupu koszulki na stoisku firmowym Raso w normalnej już cenie 299 zł.

Trasa zawodów będzie zawierać zupełnie nowy odcinek, który po raz pierwszy pojawi się na naszym wyścigu (a niektórzy mogli poznać jego część podczas krynickiej edycji MajkaDays): klasykbeskidzki.pl/trasa. Zawody odbędą się klasycznie, czyli w weekend majowy: 1 maja (piątek) o 10:30.

Wpisowe:
– 80 zł brutto płatne przelewem w terminie do 5.04.2020 r.
– 100 zł brutto płatne przelewem w terminie od 6.04.2020 r. do 26.04.2020 r.
– 150 zł brutto płatne w biurze zawodów

Wiele szczegółowych informacji znajdziecie w Regulaminie. W lutym na stronę wrzucimy kolejne informacje związane z wyścigiem.

Możemy już potwierdzić daty kolejnych imprez jakie zorganizujemy w tym sezonie:
20 września – Piekło Południa (pieklopoludnia.pl)
17 października – Rajd Beskid Niski (ostrekolo.com.pl)
15 listopada – Gorlicki Bieg Górski (bieggorski.pl)

10 komentarzySkomentuj

 • Mówiąc „my” ma Pan na myśli organizatorów? Zła decyzja w takim razie. Myślę że dla większości uczestników byłaby to miła pamiątka, a tak jest stanowisko „oczywiście nie będzie ani w tym ani w kolejnych latach i proszę więcej nie pytać” (czyt. „dajcie mi/nam spokój”).

 • Tak organizatorów, bo to jednak organizatorzy decydują o takich sprawach.
  W roku ubiegłym na 500 osób na starcie mieliśmy JEDNO pytanie o medale.
  „większość” według Pana to chyba przesadzona opinia.
  Pamiątką są profesjonalne zdjęcie, film podsumowujący zmagania, skarpetki wydane z okazji 10tej edycj i jeszcze kilka innych rzeczy.
  Medal na pamiątkę będzie jak skończy Pan zawody na podium, a jak Pan nie skończy to znaczy że na medal nie zasłużył.

 • Dzień dobry,

  Czy w związku z szerzącą się epidemią wirusa planujecie odwołać zawody? Czy w przypadku odwołania zawodów, wpisowe zostanie zwrócone?

  Pozdrawiam,
  Adam

  • Nie planujemy odwołania zawodów, jeśli ma Pan obawy związane z wirusem prosimy nie zapisywać się na zawody. Oczywiście sytuacja jest dynamiczna i będziemy informować na bieżąco, ale na razie nie jesteśmy w stanie nic konkretnego na ten temat powiedzieć (tak jak chyba cały świat).

   W sprawie zwrotu wpisowego:
   „3. Organizator dopuszcza możliwość zwrotu 100% wysokości wpisowego, w przypadku poinformować organizatora e-mailem grupettogorlice@gmail.com w terminie do 12.04.2020 do godz. 20.00″

 • A ja tam się wybieram, medal mi nie jest potrzebny, nie potrzebny dyplom, za to lubię sobie popykać wśród zakręconych kolarsko ludzi w fajnym terenie, zawsze wygrywam świetna atmosferę ile razy startuje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *