Klasyk Beskidzki

Przeczytaj!

Mamy dla was ważną informację dotyczącą zapisów na wtorkowe zawody.

Co roku zaskakujecie nas swoją frekwencją na naszym wyścigu, ale to co dzieje się w tym roku to szok 🙂 Aby nie doprowadzić do sytuacji, gdy ktoś z drugiego końca Polski przyjeżdża do nas i okazuje się że nie dostanie numeru startowego, wprowadzamy termin końcowy zapisów i wpłat.

Jeśli chcecie wytarować w Klasyku to prosimy o zapisanie się i wniesienie opłaty startowej (przez panel Timedo lub bezpośrednio na nasze konto) do poniedziałku do 18:00.

O godzinie 19:00 zweryfikujemy wszystkie wpłaty i wtedy sprawdź czy na 100% jesteś oznaczony/a na liście startowej jako opłacony/a.

W biurze zawodów nie będzie możliwości zapisania się i wniesienia opłaty startowej!

Organizatorzy

17 komentarzySkomentuj

    • rozumiemy że lepiej aby ktoś jechał kilka godzin na zawody i w biurze zawodów dowiedział się że nie ma dla niego numeru startowego?
     Chce Pan startować to opłaca Pan startowe, nie chce to nie płaci. Gdzie tu problem?

  • Przecież zapisy były otwarte od 5 lutego, to jest naprawdę dużo czasu, żeby pójść na piechotę z Gdańska do Gorlic, zapisać się i jeszcze wrócić. Albo zgłosić się przez internet i zapłacić w 2 minuty. Naprawdę.

   • Jednak jeszcze do wczoraj były inne zasady, więc nie wybrałem sie 5 lutego do Gorlic, czy tego pan nie potrafi zrozumieć? I nie jestem jedynym którego wprowadzono w błąd

  • Nie przesadzaj, jak popyt przeważa podaż, to coś trzeba zrobić, żeby 1 maja ie było rozczarowanych, którzy liczyli, że się zapiszą.

 • Jak byś my podnieśli wpisowe ze 100 na 200zł to było by bulwersujące dla ludzi. Tu zasady są jasne. Chcesz jechać wpłacasz pieniądze.
  Do dziś nie wiesz czy chcesz jechać to podpowiemy: nie jedź.

 • Szkoda ,że nie odnosi się Pan do tego o czym pisze, ale skoro takie jest podejście to faktycznie chyba nie chcę jechac.
  Panie Wojtku, prosze przeczytać ze zrozumieniem mój wpis ,dziekuje

 • Mam wrażenie , że nie czytacie ze zrozumieniem moich wpisów.Tak Pan Wojtek ,jak i Pan Łukasz( organizatorzy również) nie odpowiadacie sensownie, zasady nie zmienia się w trakcie, a nie chodzi o to czy ja chce zapłacić czy nie,ale o to ze wprowadzono mnie w błąd!

 • Panie Grzegorzu, przecież to nie jest operacja NASA ,że każdy szczegół musi być dopracowany na 100%. Ten wyścig jest wyścigiem amatorskim wiec nie trzeba szukać wszędzie dziury i robić gównoburzy w internecie. Pozdrawiam wszystkich kolarzy;D

  • Nie Grzegorzu, to po pierwsze, nie do pana sie zwracałem .To ,ze wyścig jest amatorski nie zwalnia z odpowiedzialności za to co się pisze o 16 dostałem sms ,ze z braku wolnych miejsc itd, dziwne bo według tego co napisali wcześniej dopiero po 18 mieli zadecydować.
   pozdrawiam wszystkich”kolarzy”:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *